*کاپو (با تلفظ /kâpo'/) کلمه اى ایتالیایى است که به پدرخوانده هاى مافیا اطلاق می شود
        وب نوشت هاى من درباره قدرت، سکس، خانم ها، موفقیت و هر چیز دیگه!
تمامی عواقب مطالعه و استفاده از این وب نوشت ها بر عهده خواننده می باشد
هفت اصل بنیادین خانم بازی Sunday, July 24, 2005

چند هفته ای هستش که مطلب جدیدی ننوشتم، این مدت تحولات اینقدر عجیب، زیاد و عمیق بودن (چه تحولات جامعه، چه تحولات روحی و کاری!) که من رو حسابی مات کردن و ذهنم رو هم مشغول که نتونستم تمرکز کنم و یه مطلب حسابی بنویسم. از همه بدتر اینکه استاد دوم هم پاشو کرده تو یه کفش که من زن می خوام! حالا من هرچی میگم سری که درد نمیکنه دستمال نمی بندن و خانم بالا سر می خوای چیکار و هرچی آیه و حدیث و نقل قول میارم که بابا ازدواج اول بدبختیه و بعد از یه عمر زندگی با عزت و شرافت و آبرو چرا می خوای خودت رو بدبخت و بیچاره و ذلیل و خفیف یه موجود ابله و خنگ و زبون نفهم کنی و عمر عزیزی که خدا داده رو حروم، که به خدا زندگی زناشویی عین نوکری هست، اصلا گوش نمیده و این قضیه هم کلی رو اعصابم صبح و شب رژه میره! بالاخره امروز دیدم که ذهنم رو می تونم جمع و جور کنم و یه چیز درست و حسابی بنویسم! پس اینم اولین مطلب خانم بازی، بخونین حالشو ببرین!

قبل از همه اینکه اصل چیزیه که می پذیریم و نیاز به اثبات نداره ولی می تونه استثناء هم داشته باشه، این اصولی هم که می گم در موارد خیلی کمی می تونن استثنا داشته باشن اما در 99.99% موارد (و حتی بیشتر!) درستن.

اصل یکم – اعتماد به نفس:
50% از خانم بازی اعتماد به نفس هست، این نه تنها مهمترین اصل خانم بازی بلکه مهمترین اصل موفقیت هست. تنها یه ذهن برنده می تونه از شما یک انسان برنده بسازه. اگه شما از خودتون مطمئن نباشید این عدم اطمینان به همه حرکات و اعمال شما سرایت پیدا میکنه و در نهایت احتمال اشتباه رو بالا می بره.
نکته دیگه اینکه، خانمها از مردایی خوششون میاد که اعتماد به نفس دارن و همیشه از کارهایی که انجام میدن مطمئن هستن. زنها نیاز دارن و دوست دارن که تحت حمایت باشن، دوست دارن که به یه مرد محکم تکیه کنن، دوست دارن که یکی تصمیمها رو براشون بگیره، دوست دارن دنبال شما بیان؛ خوب، فکر می کنین یک مرد بدون اعتماد به نفس میتونه نظر کسی که این خواسته ها رو داره به خودش جلب کنه؟ میشه به یه مرد متزلزل تکیه کرد؟ عدم اعتماد به نفس شما رو گیج و متزلزل نشون میده که این با خواسته یه زن متناقض هست و احتمال موفقیت شما رو به شدت پایین میاره.
یادم هست که یه روز با استاد اول تویه ماشین از دانشگاه داشتیم میومدیم، خیلی خسته بودیم و اونهم صورتش رو چند روزی بود نتراشیده بودش، یه دختری رو دیدم و بهش گفتم بریم مخش رو بزنیم و اون گفت، چون الان ریشم رو نزدم و خسته ام، اعتماد به نفسم کم هست و خودم کار خودم رو خراب می کنم. نکته ای که اینجا هست اینه که: اون دختر ممکنه به صورت نتراشیده و خسته اهمیتی نده ولی عدم اعتماد به نفس رو متوجه می شه. (این مثال نکات دیگه ای هم داره که بعداً تو مطالب دیگه باز بهش رجوع می کنیم)

اصل دوم – شخصیت:
داشتن یه شخصیت محکم، با اراده، مصمم و سنگین از ارکان مهم خانم بازی هست. به چند دلیل:
اول اینکه همون جور که تو اصل قبلی گفتم زنها دوست دارن به شما تکیه کنن، تحت حمایتتون باشن و ...، کسی که دارای همچون شخصیتی باشه، همچین قابلیتهایی رو هم داره.
دوم اینکه زنها عاشق خودنمایی هستن، این رو می تونین از چشم و هم چشمیشون، از عاشق خرید لباس و کیف و کفش و طلا و جواهر و هزار کوفت و زهر مار دیگه بودنشون بفهمین! باور کنین که هیچ چیزی جهت خودنمایی در جمع دوستان بهتر از یک دوست پسر متشخص و توپ نیست!!
سوم اینکه زنها دوست دارن به داشتن شما افتخار کنن، قطعاً به یه آدم چیپ و جلف و عوضی نمیشه افتخار کرد!

اصل سوم – پذیرش شکست:
ترس از شکست و رد شدن بزرگتربن مانعی هست که در راه خانم بازی وجود داره. این فکر که اگر این دختر حاضر نشه با من دوست بشه اونوقت ضایع میشم یا دختر به این توپی چرا باید با من دوست بشه یا چیزایی دیگه مثل این، بزرگترین مشکلی هست که بسیاری از پسرها در راه خانم بازی دارن، این مشکل در بسیاری از موارد باعث میشه که خیلی ها اصلاً طرف خیلی از خانمها نرن، یا بسیاری از موقعیت هایی رو که بدست میارن بعلت تشویش ای که اینجور افکار تو ذهنشون درست می کنه از دست بدن.
شما باید بدونین که هیچ آدمی 100% موفق نیست، همونطوری که هیچ تیمی همواره برنده نیست، و این خیلی طبیعی هست که شما نتونین مخ هر دختری رو که می خواین بزنین، شکست جزء جدا نشدنی خانم بازی هستش.
روشی که باعث پیشرفت شما تو دختر بازی میشه تمرین هست، تا شما شکست نخورین روش برد رو یاد نمیگیرین، شکستها پایه های پیروزی هستن، شاید خیلی شعاری باشه ولی واقعیت داره.
فرض کنید شما در هر 10 دست بازی شطرنج تنها 1 دست رو می برید، اگه شما 10 دست بازی کنید 1 بار برنده میشید، اگه 20 دست بازی کنید 2 بار، اگه 100 دست 10 بار و اگه اصلاً بازی نکنید هیچوقت هم برنده نمی شید. همیشه در نظر داشته باشین که خانم بازی هم یه بازیه، هرچقدر شما دفعات بیشتری بازی کنید دفعات بیشتری هم برنده میشید و اگه از ترس جواب رد شنیدن اصلاً طرف هیچ دختری نرید، هیچ دوست دختری هم نخواهید داشت.

اصل چهارم – انعطاف پذیری:
استاد اول می گفت برای موفقیت تو خانم بازی باید هنرپیشه بشی، من هم به شما همین رو توصیه میکنم! یادتون باشه هیچ دوتا دختری کاملاً یه جور نیستن و برای همین هم دلیل نداره اگه یه روش رفتار با یه دختر جواب میده با دختر دیگه ای هم جواب بده، برای همین شما عزیزان باید یاد بگیرین که کاملاً منعطف باشین، سعی کنید سر در بیارید که یه دختر چه جور مردی مورد پسندش هست (حالا اینکه چه جوری بفهمید بعدها راجع بهش بحث می کنیم) و سعی کنید مثل یه هنرپیشه نقش مرد دلخواهش رو بازی کنید، یه نمونه کامل از این قضیه رو میتونین تو فیلم Saint (قدیس) مشاهده کنین!

اصل پنچم – تمرکز و حضور ذهن:
شما تویه خیابون یه دختر رو می بینین و ازش خوشتون میاد، یا شاید تو یه کافی شاپ، شاید تو یه سوپرمارکت، شاید تو یه نمایشگاه فرش، شاید تو مهمونی یا هزار جور جای دیگه، خوب، چه جوری میخواین سر صحبت رو تو هر کدوم از اون جاها با حال و هواهای خاص خودشون باز کنین؟ اگه با دوستاش باشه چه جوری می خواین از جمعشون خارجش کنین؟ چطور می خواین بهش نزدیک بشین؟ به هر حرفی که میزنه چه جوابی باید بدین که شما رو به منظورتون برسونه؟ بازم میگم، خانم بازی یه بازیه، مثل شطرنج و تو شطرنج هر حرکت مهمه، هر حرکت باید منطقی و حساب شده باشه. تو خانم بازی هم شما وقتی می تونید با دقت بازی کنید که کاملا روی بازی متمرکز باشید، حضور ذهن کافی داشته باشید تا جواب هر حرف و حرکتی رو دقیق و سریع بدید، بازی رو به نفع خودتون جلو ببرید و خانم رو مات کنید.
بهتون توصیه می کنم که همیشه قبل از اینکه حتی طرف یه دختر برین اول فکر کنین که چی می خواین بهش بگین و چیکار می خواین بکنین، یه نقشه داشته باشین و اجراش کنین و وقتی کارها اونجور که می خواین مثل نقشه پیش نمیره باید در لحظه آماده عوض کردن نقشه و استراتژی و کنترل دوباره اوضاع باشین. تمرکز و حضور ذهن شما لازمه برد هستش و فقط با تمرین زیاد و تجربه می تونین بهش دست پیدا کنید تا تو اغلب موقعیت ها استادانه مخ زنی کنین!

اصل ششم - عدم تکرار و سورپرایز کردن:
بهترین فیلمی که تا حالا دیدین چیه؟ چند روز حاضرین پشت سر هم اون رو ببینین؟ حتی بهترین چیزها هم اگه دائم تکرار بشن تازگی و لذت خودشون رو از دست میدن و پیش پا افتاده و کسل کننده میشن. رابطه خودتون با یه دختر رو یکنواخت نکنید، تازگی خودتون رو از دست ندید. اگه می خواین دوست دخترتون رو از دست ندین و براش جذاب باقی بمونید، سعی کنید هر از چندی چیز جدیدی رو کنید.
خانمها عاشق چیزای غیرقابل پیش بینی هستن (البته از نوع خوبش، مثلا اگه بطور ناگهانی وسط جمع انگشت بکنینشون اصلا بنظر جالب و جذاب نمیرسه!) عاشق مردایی هستن که هر از چندی بصورت جذابی اونا رو شوکه کنن! تو فیلم Finding Forrester (بدنبال فارستر) آقای فارستر یه توصیه به یک نوجوان میکنه، اون میگه کلید قلب یه زن یه هدیه غیرمنتظره در یه زمان غیر منتظره هستش، من این توصیه رو بصورت کاملتری به شما میکنم، سورپرایز کردن یه زن تضمینی برای جذب کردن اون هست (حالا حتماً نباید یه کادو باشه).
یادم میاد یه زمانی دوست دختری داشتم که بعد از هفت، هشت ماه همه چیز تو روابط ما از کنترل خارج شده بود و دیگه تقریباً امیدی به ادامه اون نمیرفت. من هم باید به یه مسافرت بشدت طولانی چندین ماهه می رفتم. نشستم فکر کردم که چیکار کنم و یادم اومد که یه چند ماه قبل برای تولد یکی از دوستاش یه کادو ای خریده بودم که اون خیلی بیشتر خوشش اومده بود تا دوستش! کاری که کردم این بود: رفتم یکی دیگه برا اون خریدم و یه روزی که باهاش قرار داشتم بدون هیچ مناسبتی اون رو بهش دادم، هنوز هم یادمه که چقدر هیجان زده شد و هنوز هم یادمه که چطور صبر کرد تا من از سفر برگردم و باز هنوز هم یادمه که شاید بیشتر از یه سال دیگه هم را به راه کردمش!!

اصل هفتم – تملق گویی و اغواکنندگی:
این اصل از اصول اساسی روابط انسانی هست و اهمیت اون رو استاد دوم مدام به بنده تذکر میده. متاسفانه من در اجرای این اصل بشدت ضعف دارم اما مشغول به کار بستن و تمرینش هستم تا بتونم اون رو جزئی ار کلامم بکنم.
یکبار یه خانمی به من گفت خانمها دوست دارن که ازشون تعریف کنین، حتی اگه بدونن دروغ هم دارین میگین باز هم ازش لذت میبرن. استاد دوم بارها تذکر داده که خانمها دوست دارن که اغوا بشن. پیامبر (یا حضرت علی درست یادم نمیاد) یکی از حقوق زنان که مردها باید ادا کنند رو بازی با اونها میدونه. (مقصود حضرت از بازی، لاس زدن و اغوا کردنشون هست) (همونطور که مشاهده می کنین این اصل اسلامی هم که هست!) پس کلامتون رو با تملق چرب و نرم کنید، تا ببینید خانمها چطوری عاشق همنشینی با شما میشن!

این هفت اصل همیشه یادتون باشه، هنر خانم بازی بر این اصول بنا شده. همواره تو هر موقعیتی تمرینشون کنید تا جزئی از وجود و ناخودآگاه شما بشن.
موضوع بندی: خانم بازی
3:36 AM نظر بدین (تاحالا 2 نظر)
لینک ثابت | ارسال      دریافت نظرات از طریق feed
نوشته های جـدیـدتـر
نوشته های قدیمی تر
 
خرت و پرت
صفحه اول
دریافت از طریق feed
دریافت از طریق ایمیل
ارسال به Facebook
ارسال به Twitter
ارسال به FriendFeed
کار داری؟ نامه بنویس!
capoblog@gmail.com
در و همسایه
فعلا تعطیل، تا بلا دور شه!
یادشون بخیر
مرحومه مرجان خانم کویری
مرحوم پسر بدجنس
مرحوم حاج محسن توتفرنگی
آرشیو موضوعی نوشته ها
استراتژی (4)
خانم بازی (8)
فلسفه (2)
قدرت (7)
متفرقه (1)
آرشیو زمانی نوشته ها
February 2012
February 2011
July 2010
January 2010
March 2009
March 2008
October 2007
November 2006
October 2006
July 2005
May 2005